آموزش اندازه گیری پرده های مغناطیسی

آموزش اندازه گیری پرده های مغناطیسی

آموزش اندازه گیری پرده های مغناطیسی

پرده های مغناطیسی در اندازه های متنوع ارائه می شوند. شما عزیزان باید قبل از سفارش محصول مورد نظر خود، حتما پرده ی مورد نظر را اندازه گیری کنید. در صورتی که سایز درخواستی شما در 11 سایز استاندار فروشگاه نیودر باشد، با ثبت سفارش آنلاین محصول خود را سفارش دهید و بین 7 الی 10 روزکاری آن را تحویل بگیرید. در این مقاله نکات اندازه گیری را با هم بررسی می کنیم.

اندازه گیری در های بازشو: 

در این موارد، چارچوب درب را از قسمت مخالف باز شدن درب، اندازه گیری کنید. سپس به عرض از هر طرف 10 سانتی متر و به ارتفاع نیز 10 الی 15 سانتی متر اضافه کنید. تصویر زیر این موضع را واضخ تر نمایش می دهد.

آموزش اندازه گیری برای درب های شیشه ای: 

برای این موضوع عرض و ارتفاع درب شیشه ای را اندازه گیری کنید، سپس از هر طرف اندازه ی بدست آمده را 15 سانتی متر اضافه کنید. درصورتی که فضا دارید این اندازه میتواند بیشتر هم باشد، تا فضای کافی برای چسباندن چسب های کناری پرده فراهم شود.

نکات اندازه گیری : 

دقت کنید که ارتفاع استاندارد بین 200 الی 240 سانتی متر می باشد. اگر ارتفاع اندازه گیری شما کمتر از این مقدار بود میتوانید با مراجعه به خیاط، سایز استاندارد را کوتاه کنید. در صورتی که سایز درخواستی ارتفاع بیشتر از 240 بود، با تماس با مشاوران ما، سایز درخواستی راعلام کنید تا پرده ی مورد نظر شما آماده و ارسال شود.

سفارش پرده های مغناطیسی: 

اندازه گیری پرده توری مغناطیسی و پرده های پلاستیکی مغناطیسی کاملا مشابه هم می باشد. بعد از اندازه گیری، سایز مورد نظر را در فروشگاه آنلاین نیودر چک کنید. در صورتی که جزء 11 سایز استاندارد بود، به راحتی سفارش خود را ثبت کنید. در موارد معدودی، سایز درخواستی جزء استاندارد ها نمی باشد که با تماس و یا پیام در واتساپ میتوانید، سایز مورد نظر خود را سفارش دهید.

شماره های تماس و واتساپ :
09909557975
09136560455

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.